+48 516 388 151
Darmowa dostawa już od 500zł!
sklep@epasjonaci.pl
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Latarki

( ilość produktów: 18 )
Latarka – chyba dzisiaj nikt sobie nie wyobraża życia bez tego urządzenia. To poręczne źródło światła stało się niezbędnikiem w naszym codziennym funkcjonowaniu. Nowe technologie, ułatwiające nam życie, opanowują świat w zawrotnym tempie. Nie inaczej jest w outdoorze. Z latarek korzystają wszyscy – dlatego sklep epasjonaci.pl posiada w swoim asortymencie latarki diodowe, latarki czołowe, latarki rowerowe przeznaczone dla wymagających klientów jak i tych dla których latarka ma po prostu świecić bez względu na markę, żywotność baterii czy jasność.

Jeśli na chwilę wrócimy do przeszłości i przyjrzymy się uważnie starszym urządzeniom i porównamy je ze współczesnymi latarkami outdoorowymi, zwrócimy zapewne uwagę na pewien istotny szczegół. Klasyczne żarówki zastąpione zostały przez nowoczesne diody półprzewodnikowe – najczęściej typu LED. Są one nie tylko małe i lekkie. Posiadają bardzo mocny wyróżnik. Od poprzedniczek odróżnia je zdecydowanie mniejszy pobór energii oraz wyraźnie dłuższa żywotność. W starciu z takim przeciwnikiem, poczciwe żaróweczki nie miały żadnych atutów, więc musiały ustąpić pola. To właśnie dzięki rewolucji LED, możemy dziś oddawać się swoim pasjom mimo czasem słabego oświetlenia.


Co to są lumeny?


Najprościej rzecz ujmując lumen (lm) to jednostka strumienia świetlnego. Im więcej lumenów, tym więcej mamy światła.


Latarka diodowa – najwyższa jakość za dobrą cenę


Szukając odpowiedniej dla siebie latarki warto zwrócić uwagę na jakość jej wykonania, ilość lumenów oraz żywotność. Należy także odpowiedzieć sobie na pytanie; „Do czego latarka jest nam potrzebna?”. Odpowiedź pomoże nam wówczas dobrać ilość, długość pracy na bateriach. Należy pamiętać, że źle dobrana latarka może też sprawić nie lada kłopot na przykład w sytuacji, gdy jesteśmy pasjonatami wycieczek rowerowych i dodatkowe lumeny mogą oślepiać innych użytkowników ruchu drogowego. Natomiast jeśli wykonujemy dużo prac w warunkach słabego oświetlenia i potrzebujemy mieć wolne obie ręce wtedy nieoceniona jest latarka na głowęlatarka czołowa.
Epasjonaci.pl są w stanie zagwarantować pełen wachlarz latarek renomowanej firmy Fenix tak aby, każdy zainteresowany znalazł produkt odpowiedni dla siebie.


Jeśli kupować latarki diodowe, to tylko o dużej mocy


Jednym z nadrzędnych kryteriów, które należy wziąć pod uwagę jest moc. Latarka diodowa dużej mocy najjaśniej oświetli drogę przed nami, warsztat podczas wykonywania pracy, czy mieszkanie w trakcie awarii zasilania. Maksymalny strumień świetlny pozwala na dokładne oświetlenie wnętrza namiotu, trasy nocnego biegu, a trudno dostępne miejsca w piwnicy ujawnią to co skrywały do tej pory w ciemności. Warunkiem jest postawienie na latarki, które nawet przy niewielkich gabarytach stanowią jasne źródło światła. Dysponując dużą mocą świecenia nie musimy obawiać się ciemności.


Idealna latarka ledowa do użytku po zmroku


Celem latarki jest zapewnienie takiego światła, które pozwoli dobrze oświetlić przedmiot, duży obiekt lub drogę. Oferowane latarki diodowe doskonale spełniają to zadanie, dodatkowo ich ergonomia, energooszczędność i wszechstronność sprawia, że spełnią oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy detal, począwszy od wielkości latarki, jej chwytu, ilości i rodzaj diod, czy możliwości zmiany trybu świecenia są niezwykle ważnymi aspektami, na które trzeba zwrócić uwagę, jeśli latarka ledowa ma być tą idealną.


Jakie latarki LED są tymi najlepszymi?


Trudno jednoznacznie określić, jaka latarka ledowa będzie najlepsza, którą warto wybrać. Wszystko bowiem zależy od tego, do jakich celów ma nam ona służyć. Zupełnie inną wybierze wędkarz lubiący łowić ryby nocą, inną zaś osoba pracująca w warsztacie samochodowym, która potrzebuje dobrego oświetlenia przy aucie. Im więcej produktów obejrzymy i na ile elementów zwrócimy uwagę przy wyborze konkretnego rozwiązania, tym lepszą latarkę uda nam się zakupić. Z całą pewnością latarka to nie „gadżet”. Raczej nieodzowny i obowiązkowy element wyposażenia w naszym plecaku, dzięki któremu czujemy się bezpiecznie w ciemności i jest tym akcesorium, które ratuje nam skórę, a w ekstremalnych sytuacjach nawet życie.

Ceny latarek diodowych oferowanych przez epasjonaci.pl są bardzo konkurencyjne. Posiadamy sprzęt bardzo wysokiej jakości. U nas turyści czy osoby, dla których latarka jest narzędziem pracy z pewnością znajdą coś dla siebie.
pixel